Astropay Dolandırıcılığı

Astropay internet üzerinde hızlı ve güvenli ödemeye yarayan ön ödemeli bir sanal kart sistemidir. Ancak son dönemde Astropay, Paykasa, Otopay ve Cashixir gibi ön ödemeli kartların dolandırıcılığı artmıştır.

Bu dolandırıcılığın ise Astropaycard veya diğer ön ödemeli kartların kendileri veya sistemleri ile bir alakası yoktur. Bu dolandırıcılık Astropay sattığını iddia edip, müşterinin parasını aldıktan sonra kod vermemelerinden kaynaknaklanmaktadır.

Bu dolandırıcılar sahte siteler kurup müşterilerine Astropaycard veya başka ön ödemeli kart satıyor gibi gözüküp (Dolandırıcı oldukları için her türlü kodu sattıklarını iddia ediyorlar.) müşterileri dolandırmaktadırlar. Kod almak için bu sitelere denk gelirseniz, ödemeyi yaptıktan sonra size kodunuzu vermezler. Hatta bu dolandırıcı siteler hiç bir masraftan kaçmayarak Google’a dahil bir çok alana reklam vermeyi başarıyorlar. Bu yüzden her Astropay kart satan reklama inanmayın. Veya Google, Yandex gibi arama motorlarında “Astropay satın al” yazınca karşınıza çıkan her siteye güvenmeyin.

Bu yüzden Astropay, Paykasa gibi ön ödemeli kartları almak için gerçekten Astropay bayisi olan güvenilir sitelerden alışveriş yapmanız gerekiyor. Çevrenizde arkadaşlarınızda Astropay alan ve kullananlar varsa bunlardan güvenilir Astropaycard bayisi tavsiye alabilirsiniz.

Bizim tavsiye ettiğimiz güvenilir Astropaycard bayisi: www.tumcashcard.com‘dur. Astropay çıktığı ilk günden beri resmi Astropay Reseller’i olan Tümpay kalitesini bozmadan on binlerce Astropaycard müşterisine güvenle hizmet vermektedir.

Ön ödemeli kart kullanan bütün kişileri bu yönde uyarmak istiyoruz. Lütfen dolandırıcı Astropay bayilerine karşı dikkatli olunuz. Tercihinizi tavsiye edilen www.tumcashcard.com gibi sitelerden yana kullanın.

Astropay Dolandırıcılığı
4.4 (87.27%) 11 votes