Milli Piyango Sonuçları 2018

Milli piyango sonuçlarıMilli Piyango ülkemiz de oldukça popüleritesi yüksek olan bir şans oyunudur ve milli piyango sonuçları bilet sahipleri tarafından merakla beklenmektedir. Başlangıcı Orta Çağ’a dayanan bu şans oyunu çeşiti, numaralandırılmış biletlerden oluşmaktadır. Adet ve tutarları önceden belirlenmekte olup, çekilecek kura sonucun da ikramiye’yi kazanacak numaraların gün yüzüne çıkması, genel tanımı olarak gösterilir.

Her ayın 9, 19 ve 29′uncu ayların da açıklanan Milli Piyango sonuçları, özel çekilişler düzenlenmesi haricin de tarih olarak  farklılık gösterebilmektedir. Az bilgi sahibi olan kişilerin dahi her yıl 31 Aralık günü çekiliş olduğunu saptamış olmaktadır.

Milli Piyango 2018 Yılbaşı Özel Çekilişi

Geçmişten bu güne kadar gelen Yılbaşı özel çekilişler, bu şans oyununa gönül veren kişiler de büyük heyecan uyandırmaktadır. Yılbaşı ikramiyelerinin daima yüksek olması, oluşan ilginin her geçen gün artmasın da büyük rol oynuyor. Geçtiğimiz sene Yılbaşı ikramiye 60 Milyon TL olarak şanslı kişiye sunulmuştu. Bu sene bu miktardan daha fazla ikramiye bilet sahiplerinin hayallerini süslüyor. Milli Piyango 2018 yılbaşı özel çekilişi 31 Aralık günün de noter huzurun da yapılacaktır. Bu tarihte çekilişi takip edebilir ve kazanç analizi yapabilirsiniz.

Milli Piyango 2018 Yılbaşı Çekilişi Kuralları

Yılbaşın da bilet sahibi olmak isteyen kişilerin 18 yaş ve üzeri olmaları gereklidir. 18 yaş altı bilet alan kişiler, olası bilet kazançlarından muaf tutulmaktadır. Yılbaşı biletlerinin bayilik ruhsatı taşıyan, istenildiğin de ibraz eden kişilerden alınması gerekmektedir. Biletin kıvrışık olmaması ve arkasına satış mührü olması, geçerlilik için büyük önem taşımaktadır. Biletin sol alt bölümde bulunan güvenlik numarası, parmak ile gezdirilmesi halin de, rakamların kabarık olduğu hissedilmelidir.

Milli Piyango 2018 Yılbaşı İkramiyesi

Yılbaşı ikramiyeleri bu şans oyununu tercih eden kişiler tarafından büyük ilgi görmektedir. Sürekli olarak Milli Piyango takibi yapma kişilerde dahi, yılbaşı çekilişin de yüksek limitler olması nedeni ile bilet görebilmek mümkün. 2017 yılında 60 Milyon TL büyük ikramiye dağıtan Milli Piyango İdaresi, yeni yıl öncesin de daha yüksek miktar da büyük ikramiye sunacak. Her sene daha yüksek miktarlara çıkan yılbaşı ikramiyeleri ülkemiz de yoğun olarak tercih ediliyor.

Milli Piyango Sonuçları 2018

Zengin olma hayali ile alınan biletler, Milli Piyango Sonuçları açıklanana kadar büyük heyecana tanık olmaktadır. Yeni yıl çekilişleri henüz gerçekleşmediği için herhangi sonuç bulunmamaktadır. 31 Aralık 2017’de Noter huzurun da yapılacak çekiliş sonrasında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

08.11.2017

Milli Piyango Sonuçları 2018
4.3 (85%) 8 votes